Meeskond

Oleme arvamusel, et teooriaõpe autokoolis ei pea tingimata olema kuiv ja igav. Tuues loengutes teooriatele toetuseks praktilisi näiteid oma kogemustest liikluses ja luues õpperuumis hubase keskkonna õpilastepoolseks diskussiooniks, annavad meie teooriaõpetajad mitmekülgsed teadmised ja oskused kogu edasiseks eluks.

Image_1Kuna Kiivi Autokooli teooriaõpetajad ei oma mitte üksnes  aastatepikkust sõidukogemust  eraelus, vaid annavad ühtlasi ka õppesõite, siis suudavad nad pakkuda teoorialoenguid, mis on rikastatud asjakohaste viidetega meie tänase liiklusmaastiku reaalsete olude kohta.

Ei leidu kahte ühesugust juhti. Ühed armastavad väljakutseid, teised vajavad aeg-ajalt väikest 3_10_ julgustust ja head sõna. Ühed arvavad, et on sündinud juhid, teised aga hoiaksid pigem roolist eemale. Ei ole tähtis, milline on Sinu taust, Sa vajad sõiduõpetajat, kes oskab arvestada Sinu eripära ja eelnevat ettevalmistust ning  vastavalt sellele leida teile mõlemale sobiv lähenemisviis õppesõitude sujuvaks laabumiseks.

 

Save